TEKZ Belastingadviseurs
TEKZ Belastingadviseurs is op 1 januari 2010 ontstaan door het toetreden van Marco van der Voort tot de organisatie Van der Kolk Giliam Tweebeeke. Laatstgenoemde is op haar beurt ontstaan uit het samensmelten van de belastingadvieskantoren Van der Kolk & De Vries en Giliam & Tweebeeke.
TEKZ Belastingadviseurs is een gespecialiseerd belastingadvieskantoor met uitsluitend fiscalisten in haar gelederen. Door onze omvang zijn we in staat om elk fiscaal probleem in het midden- en kleinbedrijf op te lossen.
Een cliënt beschouwt zijn accountant- of administratiekantoor doorgaans als eerste aanspreekpunt voor alle vraagstukken. Het kan dan bijvoorbeeld gaan om een nieuwe financiering maar ook om reorganisatievraagstukken of problemen van fiscale aard. TEKZ Belastingadviseurs vervult deze rol van eerste aanspreekpunt én samenwerkingspartner bij het afhandelen van vraagstukken van onze cliënten naar volle tevredenheid.
Voor kleinere accountants- en administratiekantoren is het niet altijd mogelijk om de benodigde fiscale kennis in huis te hebben. Daarom is het van belang dat zij beschikken over een netwerk van externe adviseurs die hen daarbij ter zijde kunnen staan. TEKZ Belastingadviseurs biedt u dit netwerk graag!
Onze cliënten in het MKB
TEKZ Belastingadviseurs doet voor veel ondernemers al vele jaren de fiscale advisering. Wij worden ook zeer regelmatig geraadpleegd door accountants- en administratiekantoren die voor hun cliënt bijvoorbeeld te maken hebben met zaken als:
- bedrijfsopvolging
- een boekenonderzoek van de Belastingdienst
- een wat complexere onroerend goed transactie of projectontwikkeling
Deze contacten kunnen incidenteel van aard zijn, maar kunnen ook op regelmatige basis plaatsvinden. Zodoende kiezen de kantoren die met ons samenwerken steeds of zij een fiscale kwestie van hun cliënt zelf oplossen of dit in overleg met ons willen doen.
Van NBC Eelman & Partners, een accountantskantoor met vijf vestigingen in Noord-Holland en circa negentig medewerkers, zijn wij de vaste belastingadviseurs: in onze ogen een goed voorbeeld van een mooie samenwerking!
Aan- en verkoop ondernemingen
Een van onze adviseurs houdt zich vrijwel uitsluitend bezig met de aan- en verkoop van ondernemingen. Een vraagstuk op dit vlak kunt u dus heel goed neerleggen bij TEKZ Belastingadviseurs.
Geen jaarrekeningen
Wij verzorgen geen administraties of jaarrekeningen en onze aangiftepraktijk is met name bedoeld voor onze adviescliënten.